Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Enflasyonla 365 Gün Mücadele Eden Market 7. Şubesini Açtı

Enflasyonla 365 Gün Mücadele Eden Market 7. Şubesini Açtı 1

Enflasyonla bir gün değil her gün mücadele ettiklerini söyleyen Alternatif Market Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Pehlivan, “Aracıları devre dışı bırakıp ürünlerimizi üreticiden tedarik ederek halkımıza uygun fiyatla sunuyoruz” dedi.
Toptan Fiyatına Perakende Market diyerek Aralık 2013 yılında kurulan Alternatif Market Bayraklı, Şemikler, Buca, Altındağ, Özdere, Ürkmez’den sonra Çamdibi’nde açıldı.

Perakende sektöründe adından sıkça söz ettiren Alternatif Market Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Pehlivan, enflasyonla 1 gün değil her gün mücadele ettiklerini belirtti.
Pehlivan, “Perakende sektörüne yeni bir anlayış getirdik. Aracıları mümkün olduğunca devre dışı bırakarak direk üreticiden ve kooperatiflerden ürünlerimizi tedarik ederek halkımıza uygun fiyatlı ürünler sağlamaya çalıştık. Müşterilerimizden gelen yoğun şube talepleri de gösteriyor ki doğru yoldayız. Enflasyonla 1 gün ya da 1 ay değil her gün mücadele ediyoruz. Halkımızın gözünden bakarak perakendecilik yapıyoruz. En uygun en avantajlı ürünleri halkımıza en yakın şubelerimizle sunmaya çalışıyoruz.” dedi.

Çamdibi şubesiyle büyümesine devam eden Alternatif Marketler Zinciri elektronikten gıdaya, ayakkabıdan oyuncağa, parfümden tekstile binlerce üründe sağladığı kalite ve fiyat avantajıyla dikkat çekiyor. Et, süt, yumurta, peynir ve beyaz et gibi bir çok üründe taze ve üreticiden temin edilen lezzetli ürünlerle farklı ve özel bir market hizmeti sunuyor.

İzmir’de 7. şubenin Çamdibi’ndeki açılışına çok sayıda davetli katıldı. Kurdele kesiminin ardından vatandaşlar Alternatif Market’in indirimli fiyatlarıyla tanışma fırsatı buldu.
Açılışa Rumeli Çalgıları grubu çaldıkları müziklerle açılışa ayrı bir renk kattı