Posted By HaberBizde Posted On

En İyi Yüz Serumları Jeuvenile Tarafından Satışa Sunuluyor

Farklı kullanıcıların cilt bakım ihtiyaçlarına hitap edebilecek olan pek çok ürün sizleri bekliyor. Cilt tipiniz ve kişisel bakım ihtiyacınız ne durumda olursa olsun; en iyi yüz serumları ile kalitemizi deneyim etmeniz mümkündür. Birkaç damla uygulayacağınız serum sıvısı, cilt bakımınızı büyük ölçüde gerçekleştirebilir. Pratik kullanım, hızlı sonuç ve kesin çözümler arıyorsanız cilt bakımı serumu tercih etmek için Jeuvenile kalitesine güvenebilirsiniz.

Yüz Serumu Ne İşe Yarar?

Yüz serumları, sıvı formda bulunan ve kısa süre içerisinde faydalı sonuç verebilen ürünlerdir. Serumların gösterebileceği işlevler farklılık gösterir. Aşırı yağlanma problemi görülen sivilceli ciltler; sürekli kuruyan ve çatlayan ciltler; mevsime göre hem kuruması hem de aşırı yağlanması mümkün olan karma ciltler için farklı serum gereksinimleri mevcuttur. Fakat kullanılabilecek serum çeşitlerinin hepsi de bazı ortak faydalara sahiptir. Dengeli ve düzenli olarak yüz bakım serumu kullanmanın en önemli faydaları şunlardır:

 • Anti aging (yaşlanma karşıtı) etki sayesinde cilt kırışıkları önlenir.
 • Epidermis tabakasına, ihtiyaç duyduğu nem sağlanır.
 • Cilt yüzeyinde görülen çatlaklar, kaşıntı problemi ve pürüzlü doku oluşumu giderilebilir.
 • Gereğinden fazla salgılandığı için gözenekleri tıkayan cilt yağı dengelenir.
 • Özellikle sıcak havalarda meydana gelen mevsimsel akneler tedavi edilir. Bununla beraber iltihaplı sivilce, iltihapsız sivilce, siyah nokta ve yağ bezeleri ortadan kaldırılabilir.
 • Cilde daha parlak ve canlı bir görüntü kazandırılır.

Yüz Bakım Serumları Yerine Hangi Ürünler Kullanılabilir?

Bakım serumları için alternatif sayılabilecek herhangi bir ürün yoktur. Losyon, tonik, jel, maske, krem ve benzeri kişisel bakım ürünleri, cilt üzerinde birbirinden farklı etkiler meydana getirir. Bu ürünleri en uygun şekilde kombine etmek ve birlikte kullanmak mümkündür. Fakat krem yerine sadece serum, jel yerine sadece losyon kullanımı gibi tek yönlü tercihler bakım kalitesini düşürebilir.

Cilt bakım serumumuzla beraber kullanabileceğiniz daha başka serumlarımız, kremlerimiz, toniklerimiz ve jellerimiz mevcuttur. Ürünlerin düzenli bir şekilde kullanılması, alacağınız verim yönünden sizlere kolaylık sağlar.

Cilt Bakım Serumu Nasıl Kullanılır?

Cildinizin bakım ihtiyacını karşılayabilecek olan serumlarımızı günde 2 defa uygulayabilirsiniz. Sabah ve akşam seanslarında, gerekli gördüğünüz kadar serum sıvısını cilt yüzeyine sürmeniz yeterli olacaktır. Durulama işlemine gerek olmasa da, ürünün kullanımından sonra bir bakım kremi kullanmanız tavsiye edilir. Cilt nemlendirici bakım serumu ya da diğer türlü serumlar, gözenekleri iyice temizleyerek kremlerden alınacak verimi yükseltebilir.

Jeuvenile Vücut Serumları Ne Kadar Kullanışlıdır?

Vücut bakım serumlarının gösterebileceği etkiler, sahip oldukları işlevlere bağlıdır. Piyasaya sunulan her serum çeşidinin aynı standartlarda bulunmadığını unutmamak bu açıdan önemlidir. Cildinizi sıkılaştırıp akne ve sivilce sorunlarına karşı size yardımcı olabilecek  en iyi yüz serumları için Jeuvenile kalitesine güvenmeniz tavsiye edilir. Ürün seçeneklerimizin düzenli olarak kullanılması durumunda, elde edebileceğiniz başlıca faydalar şöyledir:

 • Zengin liposomal C vitamini içeriği sayesinde cilt hücreleriniz canlanır. Ciltte yıpranma belirtilerinin ortadan kalkma süreci bu sayede hızlanabilir.
 • Provitamin B5 maddesi, bölgesel kuruma sorununu giderir.
 • Gliserinin meydana getireceği nemlendirici etki, bir türlü iyileşmeyen deri çatlaklarını onarır.
 • Cilt yüzeyinde birikerek sivilce ve akne oluşumuna sebebiyet veren ölü hücreler uzaklaştırılır.
 • Epidermis tabakasının yağ – nem oranı ideal seviyede tutulur. Aşırı yağlanma ve aşırı kuruma problemleri engellenir.
 • Yeni sivilcelerin oluşması engellenirken, mevcut halde bulunan sivilcelerin büyümesi ve iltihaplanmasına karşı gözeneklere bakım uygulanır.
 • Yüz serumları sayesinde kolajen maddesi desteklenir ve kırışıklıklar azaltılır.

Detaylı bilgi için https://www.jeuvenile.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.