Elif 352. Bölüm – Zeynep ve Selim’i kim takip ediyor?

Elif 352. Bölüm – Zeynep ve Selim’i kim takip ediyor?

Elif uzun bir aranın ardından yeniden okula başlar. Necdet’in yokluğundan yararlanmak isteyen Gonca bir an önce ona ait heşeye sahip olmaya çalışır. Zeynep ve Selim gizlice takip edilmektedir. Eve gelen polislerden kaçmayı başaramayan Necdet yakayı ele verir. Elif’in yeniden okula başlayacak olması başta Melek olmak üzere herkesi çok sevindirir. Necdet kendisine boşanma davası açmadan onun […]

Elif uzun bir aranın ardından yeniden okula başlar. Necdet’in yokluğundan yararlanmak isteyen Gonca bir an önce ona ait heşeye sahip olmaya çalışır. Zeynep ve Selim gizlice takip edilmektedir.

Eve gelen polislerden kaçmayı başaramayan Necdet yakayı ele verir. Elif’in yeniden okula başlayacak olması başta Melek olmak üzere herkesi çok sevindirir. Necdet kendisine boşanma davası açmadan onun tüm malvarlığını üzerine geçirmeye çalışan Gonca, Arzu’nun tehditlerine kulak asmaz. Diğer yandan Erkut, Asuman konusunda yalan söylemiştir. Maddi durumu kötüye giden Arzu, Erkut’tan yardım istemeye karar verir. Zeynep ve Selim kendilerini takip eden kişinin kim olduğunu öğrenebilecek mi?

Pazartesi | 23 Mayıs 2016
Saat: 20:00 – KANAL 7

Bir cevap yazın