Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

DeFacto’dan babalara özel hediyeler

DeFacto’dan babalara özel hediyeler 1

Babasına sadece kendisinde olacak benzersiz bir hediye vermek isteyenler, www.defacto.com.tr sitesindeki Your Design uygulaması sayesinde diledikleri desenleri kullanarak özel tişörtler tasarlayabiliyor. Baba-oğul aynı model giyinmek isteyenler için de özel bir koleksiyon hazırlayan DeFacto, Garanti Bankası kredi kartıyla yapılan her 75 liralık alışverişe anında 25 TL bonus kazanma fırsatı sunuyor.

Modayı herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen DeFacto, 2016 İlkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu’nda Babalar Günü için özel hediye seçenekleri sunuyor. Her zaman modayı takip etmek ve kendi tarzını yansıtmak isteyen babalar için birbirinden şık tasarımlara yer veren DeFacto erkek koleksiyonunda, her zevke uygun giyim ve aksesuar alternatiflerinin bulunuyor.

Sezon trendlerine göre tasarlanan DeFacto erkek koleksiyonunda polo tişörtler 16,99 TL’den, gömlekler 19,99 TL’den ve pantolonlar 29,99 TL’den başlayan fiyatlarla babasını sevindirmek isteyenlerin beğenisine sunuluyor. DeFacto erkek koleksiyonu mağazaların yanı sıra defacto.com.tr’den de satışa sunuluyor. Babasıyla aynı model giyinmek isteyenler için baba-oğul koleksiyonu da hazırlayan DeFacto’nun müşterileri ayrıca, 10-19 Haziran tarihleri arasında Garanti Bankası kredi kartıyla yapacakları her 75 liralık alışverişte anında 25 TL bonus kazanma fırsatı yakalıyor.

Hediyenizi kendiniz tasarlayın

DeFacto, Türkiye hazır giyim ve moda sektöründe bir ilke daha imza atarak kullanıma sunduğu Your Design uygulamasıyla kişiye özel tişört tasarlama fırsatı da sağlıyor. Babasının zevkine veya hobilerine göre benzersiz bir hediye vermek isteyenler, sistemdeki binlerce desen arasından seçerek veya kendi tasarımlarını yükleyerek hayalindeki tişörtü hazırlayabiliyor. Herkesin www.defacto.com.tr internet sitesi üzerinden 19,99TL’den başlayan fiyatlarla kendi stilini yansıtabildiği ve yalnız kendisinde olabilecek bir tişört tasarlayabildiği Your Design uygulamasında hazırlanan tişörtler, bir hediye paketi içinde istenen adrese gönderilebiliyor veya herhangi bir DeFacto mağazasından teslim alınabiliyor.