DeFacto, 2016 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu’nda 80’leri günümüze taşıyor

DeFacto, 2016 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu’nda 80’leri günümüze taşıyor

Türkiye’nin en büyük hazır giyim ve moda markalarından DeFacto, 2016 Sonbahar–Kış Kadın Koleksiyonu’nda 80’lerin şık temalarını günümüze taşıyor. Karnaval renklerinin ve canlı desenlerin kullanıldığı bu koleksiyon vintage esintisiyle sonbaharı karşılıyor.Modayı lüks olmaktan çıkartıp, herkes için ulaşılabilir kılmak isteyen Defacto, 2016 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu’nda 80’lerin farklı ve şık tarzını günümüze uyarlıyor. Geniş ürün yelpazesiyle moda takipçilerini mutlu edecek seçenekler sunan koleksiyonda, zengin çiçek desenleri ve grafikler sonbaharın romantik tarzını tamamlıyor.

Siyah Beyaz desenler, biker tarzı ceketler ön planda
Geçmişten ilham alan koleksiyonda tomurcuklar ve çiçek desenleri adeta bir buket havası ile elbise, bluz ve pantolonları süslüyor. Fırfırların ve bol paça pantolonların vintage görünümleri andırdığı koleksiyonda pastel bir renk paleti hakim.

Rönesans etkili desenler feminen bir hava yaratırken ekru, gri ve pudra tonları DeFacto Chic kadınını tanımlıyor.
80’lerin asi ruhlu ‘biker’ tarzı da koleksiyonda yerini alıyor. Kazayağı ile birleşen trikolar ve etekler biker ceketler ile tamamlanıyor.
Jakar örgülü triko ve kazaklarda kuğu, kedi ve köpek gibi sevimli hayvan desenleri de DeFacto sonbahar sezonu kadın koleksiyonunda dikkat çekiyor. Kumaşın tümünde görülen bu desenler hem kadın hem genç giyimin ana parçalarından biri olarak öne çıkıyor.

Sloganınızı siz seçin
DeFacto 2016 Sonbahar Kış-Kadın Koleksiyonu’nda “Kelimeler”de DeFacto design ekibinin tercih ettiği desenler arasında önemli bir yere sahip. Geniş ve büyük sloganlar, yazılar, dikey ve yatay yerleşimler, sonbahar trikolarını ve sweatshirtlerini donatıyor. Grafik fontlar koleksiyona güçlü bir etki katarken, gotik ve şehirli bir stil sunuyor.

Bir cevap yazın