Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Cihan’ın yüreği paramparça oldu

Cihan’ın yüreği paramparça oldu 1

PARAMPARÇA

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait ‘‘Paramparça’nın dün akşam (Pazartesi) yayınlanan 69’uncu bölümü heyecan dolu gelişmelere sahne oldu.

Cihan’ın yüreği paramparça oldu

Harun öfke ile, Cihan’la Ayşe’nin tatil yaptıkları otele geldi ve karşılarına çıktı. Harun’un Ayşe’nin ağabeyi olduğunu öğrenen Cihan şoke oldu. Öfkeden çılgına dönen Cihan, Ayşe’ye de Harun’un oyunlarının bir parçası olma suçlamasında bulundu. Ayşe, Cihan’ın bu sözleri karşısında yıkıldı. Annesi beyin kanaması geçiren Dilara, Amerika’ya gitti. Keriman bunu fırsat bilip yalıya geldi. Maide Hanım, Ayşe’den Cihan’dan ayrılmasını istedi. Çağatay, Maide Hanım ve Harun’un talimatı ile Demir Alaz’ı kaçırdı. Durumu haber alan Cihan, Harun’un evine geldi ve Demir’i geri aldı. Ayşe, Harun’a ve Maide Hanım’a Cihan’dan ayrılmayacağını söyledi. Maide Hanım, Ayşe’ye gönül koydu. Cihan ve Ayşe tekrar barıştılar. Ayşe, Ozan’ı akıl hastanesinde kaldığı odada gördü, Cihan’a haber verdi. Cihan, akıl hastanesine geldi ve Ozan’ın, Dilara ile Rahmi Bey’in onayıyla burada tutulduğunu öğrendi. Ozan’ı burada perişan bir vaziyette gören Cihan’ın yüreği paramparça oldu.
‘Paramparça’nın 69’uncu bölümündeki bu anlar #vazgeçemiyorsam hashtag’iyle sosyal medyada da çok konuşuldu.

HEYECAN DAHA DA ARTIYOR

Cihan, Dilara ve Rahmi Bey’e nasıl tepki verecek? Harun ve Maide Hanım, Cihan ile Ayşe’yi ayırabilecekler mi? Ozan gerçekleri öğrenecek mi? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Paramparça’nın 13 Haziran Pazartesi günü Star’da ekrana gelecek yeni bölümünde yanıt bulacak.