Çifte saadet’in kapıcı hurşut’u bu sefer çok güldürecek!

Çifte saadet’in kapıcı hurşut’u bu sefer çok güldürecek!

13. bölümüyle ekranlara veda eden Çifte Saadet dizisinin sevilen oyuncusu Ali Rıza Tanyeli, yapımcılığını Yavuz Seçkin’in üstlendiği Yıldızlar Da Kayar Das Borak filminde başrol oynayacak. Tanyeli, Fırat Özdemir’e yaptığı açıklamada; “Birçok usta isim ile seyircimizi güldürebilecek olmaktan dolayı çok mutluyum. Biz çekerken çok eğleniyoruz. Tek temennim, bizim enerjimizin seyircimize de geçmesi. Hakkımızdan hayırlısı olsun.” dedi. […]

13. bölümüyle ekranlara veda eden Çifte Saadet dizisinin sevilen oyuncusu Ali Rıza Tanyeli, yapımcılığını Yavuz Seçkin’in üstlendiği Yıldızlar Da Kayar Das Borak filminde başrol oynayacak.

Tanyeli, Fırat Özdemir’e yaptığı açıklamada; “Birçok usta isim ile seyircimizi güldürebilecek olmaktan dolayı çok mutluyum. Biz çekerken çok eğleniyoruz. Tek temennim, bizim enerjimizin seyircimize de geçmesi. Hakkımızdan hayırlısı olsun.” dedi.

Yavuz Seçkin’in yapımcılığını ve başrolünü üstlendiği filmin kadrosunda, ‘Altan Gördüm, Altan Erkekli, Ali Erkazan, Veysel Diker, Serenay Aktaş, Larissa-Burak Gacemer ve Ümit Karan’ gibi isimler alıyor.

Ünlü oyuncu filmde Yavuz Seçkin’in canlandırdığı Bekir karakterinin kardeşi ‘Tayfur’ karakterini canlandıracak.

Bir cevap yazın