Cem Şahin’in kaleminden ‘GÖLGE’ çıktı

Cem Şahin’in kaleminden ‘GÖLGE’ çıktı

Sivas doğumlu olan Cem Şahin, 2005 yılından bugüne yazılı ve görsel meydanın içinde yer aldı.

Sivas’ta yerel bir radyoda başlayan programcılık serüveni, ulusal anlamda sunuculuk, yapımcılık, dergicilik ve televizyonculuğa kadar uzandı. Halen Radyo Trafik Ankara’da spikerlik yapıyor ve PratikA Seslendirme ajansında seslendirmen olarak da çalışıyor. Ayrıca, TRT Kent Radyo Ankara’da ‘Hafta Sonu Keyfi’ isimli programın sunuculuğunu yaptı. Gölge, Cem Şahin’in Kerasus Kitap etiketiyle çıkan ilk romanı…

Kerasus Yayınları etiketiyle Cem Şahin’in kaleminden ‘GÖLGE’ çıktı.

‘GÖLGE’nin en dikkat çekici özelliği ise kahramanının kadın olması. Polisiye romanlarda erkek karakter tabusunu yıkan Cem Şahin, kitabında Deniz Komiseri yazdı.

Her sayfada ayrı bir sır bulunan ‘GÖLGE’nin konusu ise şöyle; “Asla ‘GÖLGE’de iken saklandığınızı zannetmeyin! Bazılarımızın karanlığı daha net görmek gibi bir meziyeti vardır.”

Ankara’nın kirli, karanlık sokaklarında parçalanmış cesetler, tecavüzler, yalanlar, itiraflar ve “GÖLGE”de saklanmış; katiller, şüpheliler, muhtemel kurbanlar varken gerçeği bulmak hiçte kolay olmayacak!

Deniz Komiser, kadın duyarlılığı ve detaycılığı ile Ankara’nın tam kalbinde, cinayetlerin ortasına dalıp, yaşamın acımasızlığına meydan okuyor. Ve, “Asla ‘GÖLGE’de iken saklandığınızı zannetmeyin! Bazılarımızın karanlığı daha net görmek gibi bir meziyeti vardır.” diyor.

Bu roman, içindeki kördüğümün dışında okuyucusuna gizemli bir macera vaat ediyor. Kitabı okurken, bunun “Sırrını Sen Sorgula.” bulursan da kimseye ses etme, olur mu?…

Bakmak ve görmek arasındaki farkı keşfetmeniz dileği ile…

‘GÖLGE’yi tüm seçkin kitabevi ve kitap satış sitelerinden temin edebilirsiniz.

Cem Şahin’in kaleminden ‘GÖLGE’ çıktı Grafikhaber.net

Bir cevap yazın