Posted By hande Posted On

Çarpım Tablosu Ürünleri

Çarpım Tablosu Ürünleri

Çarpım tablosunu öğrenmek eğitim sürecinin başında önemli bir şeydir. Matematik hayatın her alanında kullanıldığından daha küçük yaşlarda bu konuda eğitimlere başlanır. İlkokul düzeyinde ise matematik denince akla ilk gelen şey çarpım tablosuoluyor.

Bu ürünü satın alarak çocuklarınızın çarpım tablosunu hem daha kolay hem de daha eğlenceli bir şekilde öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Evinizde herhangi bir düz yüzeye yapıştırılabilmesi için mıknatıslı yapıda üretilmiştir.

Eğitim kurumlarında ya da evlerde tahta, duvar, cam gibi yüzeylere kolay bir şekilde yerleştirilebilir. Çocuklarınız tablo üzerinde işlemler yapabilir ve daha sonra yaptıkları işlemleri silebilir. Sürekli olarak pratik yapma imkânı sunması sayesinde çarpım tablosunun akılda kalıcı yer edinmesini sağlar. Kagittahta.com sayfasından istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Elakin Yazı Tahtaları

Çocukların eğitim sürecin sürekli olarak yazı yazmaları etkili bir öğrenme süreci geçirmeye yardımcı olur. Yazı tahtası olarak bilinen elakinsayesinde baskılı harfler ile kolay bir şekilde yazı yazma becerileri geliştirilebilir.

Bu ürünler aynı zamanda alfabenin daha kolay öğrenilmesi konusunda da faydalı olur. Yazı tahtalarında istenildiği kadar yazma ve silme işlemi yapılabilir. Pratik öğrenme süreçleri için tercih edilebilecek eğitim materyalleri arasında önemli bir yere sahiptir.

Belirtmek gerekir ki eğitim kurumları başta olmak üzere birçok farklı alanda kullanımı mümkündür. Özellikle evlerde de herhangi bir yüzeye yapıştırılarak kullanılabilir. Bunun yanı sıra bazı çalışma alanlarında da yazı tahtasına ihtiyaç duyulur. İhtiyacınız olan bu ürünleri kagittahta.com.tr sitesinden bulabilirsiniz.