Canlı yayında ağrı muayenesi!

Canlı yayında ağrı muayenesi!

KENDİ KENDİNİZİ MUAYENE EDİN!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”nin bugünkü konuğu, vücuttaki ağrılarla ilgili çok önemli açıklamalar yapan Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cahide Topsakal. Bel fıtığı ve sinir sıkışmaları üzerine çok önemli bilgiler veren Doç. Dr. Cahide Topsakal, vücuttaki ağrı muayenelerini anlattı.

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşıldığı “Zahide Yetiş’le”de bugün; Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cahide Topsakal, vücuttaki ağrılarla ve nedenleriyle ilgili bilgiler verdi.

BOYUN FITIĞI VE SİNİR SIKIŞIKLIĞINA DİKKAT!

Boyun fıtığının belirtilerini anlatan Doç Dr. Cahide Topsakal, başka rahatsızlıklarla boyun fıtığının karıştırılmaması gerektiğini söyledi. Özellikle sinir sıkışmasına dikkat çeken Doç. Dr. Cahide Topsakal, bazı rahatsızlıkların sinir sıkışıklığı olduğu halde karıştırıldığını ifade etti.

CANLI YAYINDA AĞRI MUAYENESİ!

Vücuttaki ağrılar ve sebeplerini anlatan Doç. Dr. Cahide Topsakal, canlı yayında bel bölgesinde ağrı olan bir kişiyi muayene etti. Vücuttaki ağrıların sebebinin farklı noktalara yapılan muayenelerle de öğrenilebileceğini söyleyen Doç Dr. Cahide Topsakal, teşhiste ‘MR’ sonuçlarının çok önemli olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın