Posted By hande Posted On

Çamoluk Home Sehpa Modelleri ile Evinizin Dekorunu Tamamlayın

Çamoluk Home Sehpa Modelleri ile Evinizin Dekorunu Tamamlayın

Sehpalar, ev dekorasyonunun tamamlayıcı parçalarından biridir. Hem kullanışlı olması hem de dekoratif yapıları sayesinde evinize veya ofisinize bambaşka bir hava katarlar. Bu yüzden sehpa alırken özenli olmak, yaşam alanınızı güzelleştirmenize yardımcı olur. Yan sehpalar, orta sehpalar ve zigon sehpalar, çeşitleri ve farklı tarzlarıyla Çamoluk Home kalitesinde sizlere sunuluyor. Ahşaptan metale, dört ayaklıdan tek ayaklıya, camlıdan camsıza her renk ve tarzda sehpa modeli bulabileceğiniz bir marka olan ÇamolukHome, sizlere evinizin konforundan çıkmadan bulabileceğiniz en orijinal ve dekoratif sehpaları önünüze seriyor.

Birbirinden Farklı Sehpa Modelleri Çamoluk Home’da

Sehpa modelleri çok çeşitlidir. Kullanılan malzemeye ve dizaynına göre modeller de değişiyor. Farklı ayak cinsleri ve üst tabla malzemeleri kullanılıyor. Sehpalar, kullanım alanlarına göre orta sehpalar, zigon sehpalar ve yan sehpalar olarak ayrılıyor. Yapı malzemelerine göre ayırdığımızda ise ayaklar, krom metal, ahşap, siyah metal, gold metal, bronz metalden oluşabiliyor. Üst tablalar ise ahşap, füme ayna, mermer, şeffaf cam, ayna ve bronz ayna olabiliyor. Bunun dışında, tek ayaklı, iki ayaklı, üç ayaklı ve dört ayaklı sehpa çeşitleri mevcut. Dar alanlar için iç içe geçebilen ve yer tasarrufu sağlayan sehpa fiyatları oldukça revaçta. Kullanışlı olmalarının yanı sıra estetik kaygılarla üretilen Çamoluk Home sehpaları, bulundukları alanda odak noktası olmayı başarıyor.

Salonda, mutfakta, oturma odasında, kısacası her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz Çamoluk Home sehpa modelleri, farklı geometrik kesim seçenekleriyle de her ortama sığabilecek ve bulundukları köşeye uyum sağlayabilecek türden. Ofis ortamı için de oldukça uygun olan sehpalar, elit bir ortam yaratıyor. ÇamolukHome, ahşaptan mermere ve metale, her türlü sehpamodeli sunuyor. Tarzını göstermek isteyen herkes için geniş bir katalog sunuyor. Farklı renk paleti de sunan Çamoluk Home sehpaları, ev ve iş yerlerindeki köşelerinde yerlerini almayı bekliyor. Misafir ağırlamanın kültürümüzde çok önemli bir yeri vardır. Sehpalar ise misafir ağırlarken kullandığımız en önemli ev eşyalarımız arasında yer alıyor. İkramların paylaşıldığı bu kullanışlı eşyalar, misafir ağırlama geleneğinin de öncülerinden bu anlamda. Bunun dışında sehpalar, farklı şekillerde de işlevsel olabiliyor. Üzerine konulan başka bir eşyayla bütünleşen bir sehpa, sıcak bir ortam yaratmakta ve mekanı güzelleştirmekte.

Çamoluk Home Mobilya Sehpa Fiyatları

Çamoluk Home Mobilya sehpa fiyatları, modelden modele değişkenlik göstermektedir. Boyut ve kullanılan malzeme de sehpafiyatlarında farklılıklar yaratmaktadır. Her bütçeye uygun en yüksek kalitedeki sehpalara www.camolukhome.com websitesinden ulaşabilirsiniz. Dekorasyon bölümünden sehpalar kısmına göz atabilirsiniz. Orijinal ve başka yerde bulamayacağınız sehpalar, bu katalogda sizlerle buluşuyor. Bütçenize uygun sehpayı bulmak için siz de bu online kataloğa göz atabilirsiniz. Orta sehpa fiyatları, 700 TL’den 6.000 TL’ye kadar çıkıyor. Zigon sehpalar ise 1.400 TL ile 3.400 TL arasında değişiyor. Yan sehpaların fiyatı ise 500 TL ila 3.500 TL arasında. Ahşap sehpalarda kullanılan ağaç, fiyat-performansa en çok etki eden faktördür. Ceviz, meşe ve gürgenden yapılan sehpalar, en çok tercih edilen malzemelerdendir. Fakat uzun yıllar hizmet vereceğinden başka ağaç türlerine göre daha pahalı olabilmektedir. Konulacakları yerlere göre sehpalar, etraflarındaki diğer dekoratif eşyalara ve mekanın atmosferine göre seçilirse, en uygun fiyattaki sehpa modeli bile mekanın gözde eşyası olabilir. Online sipariş seçeneği ile hemen sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına ücretsiz teslimat seçeneğimiz bulunuyor. Bunun dışında yurtdışına da ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Daha detaylı bilgi için websitemizden Whatsapp canlı destek hattımıza ulaşabilir, dilediklerinizi sorabilirsiniz.