Posted By HaberBizde Posted On

Bulut Tabanlı Adisyon Programı

Ne tür bir işletme yönetirseniz yönetin, verdiğiniz hizmetin kesintiye uğramaması ve hızlı olması çok önemlidir. Sorunsuz bir şekilde işlerini yürüten işletmelerin başarısı direkt olarak müşteriye yansır. Bilindiği üzere işletmelerde tek önemli olan şey yemeklerin lezzeti değildir. Her ne kadar lezzetli yemek sunarsanız sunun, eğer verdiğiniz hizmet yavaş ya da yanlış ise bunun bir anlamı kalmayacaktır. Bu gibi sebeplerden dolayı işletmenize en uygun adisyon programını seçmek büyük önem taşır.

Adisyon programları ya da sistemleri, restorandaki işleyişi daha verimli ve düzenli hale getiren bir teknoloji harikasıdır. Bu programlar sayesinde işletmenizin verdiği hizmet daha az sekteye uğrar. Ayrıca adisyon sistemi sayesinde aynı anda birçok şeyi takip edebilmeniz mümkündür. Örneğin; Kuryeler, müşterilerin verdiği siparişler, yemeksepeti ya da getir gibi markalarla yapılan işbirliği ve kasa gibi takip edilmesi zor olan şeyleri aynı anda görebilir ve duruma göre yönetebilirsiniz. Bu sayede restoranınızı çok daha düzenli bir şekilde işletebilir ve müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.

Adisyon Programının Faydaları

Adisyon programlarının sadece restorana değil, aynı zamanda çalışanlara ve yöneticilere de faydası dokunmaktadır. Adisyon programı sayesinde doğabilecek her türlü sorun ve karmaşıklık kısa sürede ortadan kalkacağı için hem yöneticiler hem de çalışanlar daha rahat hizmet vermeye başlayacaktır. Ayrıca işletmenizde anlık olarak kaç adet müşteri olduğunu görebilir ve buna göre çalışma temponuzu belirleyebilirsiniz. Adisyon programının sağladığı en büyük faydalardan bir tanesi ise kasa ve gider takibi bölümlerinin kolay yönetilmesidir. Adisyon programları sayesinde hangi masanın ne kadar hesap ödeyeceğini görebilir, masaları bölebilir ya da birleştirebilir ve maliyet raporları hazırlayabilirsiniz.

Simpra Adisyon Programı

İşletmeniz için adisyon programı kullanmak tabii ki önemli bir husustur fakat bundan daha önemlisi ise, işletmeniz için doğru adisyon programını seçebilmenizdir. Eğer işletmeniz için uygun olmayan bir adisyon programı ile hizmet verirseniz, işler iyileşmek yerine kötüye gidebilir. Bu yüzden bir adisyon programı satın almadan önce Simpra resmi web sitesi üzerinden adisyon programlarını iyice incelemek ve ona göre karar vermek de fayda var. Unutmayın, Simpra üzerinde her türlü işletmeye uygun program bulmak mümkündür. ☺