Boyner erkeklerinin yeni markası olacak

Boyner erkeklerinin yeni markası olacak

​“Zamansız moda” anlayışıyla özgünlük ve kaliteyle bütünleşen ve yenilik çizgisinden ödün vermeyen Network erkek koleksiyonundan Boyner’e özel olarak seçilen parçalar, bu sezonun öne çıkanları olacak.Yenilikleriyle sezon modasına yön veren Boyner, modayı yakından takip eden, stil sahibi erkekler için özel olarak seçtiği yeni markalar ve özel koleksiyonlarla yeni sezonda da adından sıkça söz ettirecek.
Kalitesi ve şıklığıyla birlikte, efsane ayakkabı modelleriyle ünlü George Hogg, bu sezonda da ayakkabı ve aksesuar ürünleriyle mağazalarda yerini alacak. George Hogg için en büyük haber ise ilk kez bir giyim koleksiyonu olacak ve bu koleksiyon sadece Boyner’de yer alacak. George Hogg giyim koleksiyonu da tıpkı ayakkabıları gibi Boyner erkeğinin kalbini fethedecek.
Boyner’de sezonun en büyük yeniliği Fabrika. Stil sahibi şehirli erkeğin markası Fabrika, artık sadece Boyner mağazalarında müdavimleri ile buluşacak. Ofis stilinde klasik ve şık koleksiyonu ile farklılık yaratan Fabrika, sonbahar-kış sezonunda

Boyner erkeklerinin yeni markası olacak.

“Zamansız moda” anlayışıyla özgünlük ve kaliteyle bütünleşen ve yenilik çizgisinden ödün vermeyen Network erkek koleksiyonundan Boyner’e özel olarak seçilen parçalar, bu sezonun öne çıkanları olacak.
Modayı yakından takip etmeyi seven erkeklerin bu sezonda tercihi, Boyner’de yeni yer alacak Blend olacak. Bomber ceketleri, desenli kazakları, cool ve eğlenceli tshirt-sweatshirtleri ve jeanleri ile modern sokak stilini yansıtan ve sadece Boyner’de olacak Blend koleksiyonu, Boyner erkeğinin alışveriş listesinden çıkmayacak.
Boyner özel markaların arasında yer alan North of Navy bu sezon renkli giyinmeyi tercih edenleri mutlu edecek. Renkli puf montları ve oduncu gömlekleri, desenli kazakları, hırkaları ve pantolonları, eşofman takımları ve sweatshirtleri ile North of Navy koleksiyonu, rahat ve şık giyimin renkli adresi olacak.
Boyner tasarım ekipleri tarafından özel tasarlanan Penford koleksiyonunda, modern ve klasik tarzın detaylar ve renklerle uyumlanmasıyla ortaya çıkan pantolon, ceket, yelek ve kazaklar ön plana çıkıyor. Penford Sonbahar-Kış koleksiyonunda morlar, griler ve haki yeşilleri ağırlıkta olan renkler olarak karşımıza çıkıyor.
Sezonun bir başka yeniliği ise ikonik modelleriyle bilinen Sebago. Günlük hayatında rahatlığı ve şıklığı birarada tercih eden erkeklerin tercihi Sebago, yeni ayakkabı ve bot koleksiyonuyla artık sadece Boyner’lerde sevenleri ile buluşacak.
Caterpillar sevenler Boyner’de büyük bir sürprizle karşılaşacaklar. Jean detayı ile iddiasını ortaya koyan özel bir Caterpillar modeli SADECE BOYNER’de satışa sunulacak. Sınırlı sayıda üretilen bu modele sahip olma ayrıcalığını elini çabuk tutanlar yaşayacaklar.

Calvin Klein ve Tommy Hilfiger çantalar göz alacak
Çanta ve cüzdanı ile stilini tamamlayam erkekler için en güzel alternatifler yine Boyner’de olacak. Beymen çanta ve cüzdanların yanı sıra Calvin Klein ve Tommy Hilfiger sırt çantaları ile Pierre Cardin valizler, erkekler için ‘şık kurtarıcılar’ olarak göreve hazır.

Erkekler seçim yapmakta zorlanacak
Boyner’in yeni sezondaki sayısız yeni marka ve koleksiyonu arasından seçim yapmak zor olacak. Her dönemin vazgeçilmezleri US Polo, Pierre Cardin, Altınyıldız Classics, Karaca yine erkeklerin kurtarıcısı olacak.
Yeni marka ve koleksiyonlarla birlikte Boyner’de beğeniyle takip edilen Network, Kip, Avva, Tommy Hilfiger, Limon Company, Karaca, Beymen Business, Nautica, koleksiyonları da yeni sezonda erkek modasının yıldızları arasında öne çıkacak. Dockers ve Hush Puppies kolkesiyonları ise özellikle rahatlıktan ödün vermeyen modelleriyle Boyner müşterilerinin yine gözdesi olacak.

Bir cevap yazın