Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Bölgesel Yağlanma Probleminin Kesin ve Kalıcı Çözümü Soğuk Lipoliz

Bölgesel Yağlanma Probleminin Kesin ve Kalıcı Çözümü Soğuk Lipoliz 1

Bölgesel yağlardan hiçbir türlü kurtulamazsınız. Yaptığınız diyetler, sporlar ve egzersizler hiçbir işe yaramayacaktır. Çünkü bölgesel yağlar öyle yağlardır ki oturduğu yerde öylece durur. Ayrıca genetik yapı gibi faktörler de vücudun yağ oranını, şeklini etkileyen faktörlerdendir. Çok yağlı vücudu olanlar genel olarak bu durumdan kurtulmak için farklı yollar ararlar. Bu problemler için çok sayıda ilaç, spor aletleri vs. geliştirilmiştir. Ancak kullanılan bu ürünlerin hiçbiri uzun süreli sonuçlar vermez, kalıcı değillerdir. Teknolojinin getirdiği ve onun devrimlerinden sayılan, bölgesel kiloların geçmesini sağlayan soğuk lipoliz uygulaması sayesinde forma kavuşmak çok kolay olacaktır. Bu uygulama hem kısa süren hem de hiçbir acı hissettirmeyen bir uygulamadır. Bu uygulamayı alanında uzman olan ve bu alanda çok fazla devrim yaratmış olan CoolClinic gerçekleştirmektedir. Coolsculpting uygulaması nedir, ne işe yarar vs. gibi çok sayıda sorunun cevabını sizler için öğrendik ve derledik. İşte bilinmesi gereken tüm detaylar…

Soğuk Lipoliz Nedir?

    Coolsculpting diye de bilinen soğuk lipoliz sayesinde bölgesel olarak fazlalıklardan kurtulacaksınız. Belirli bölgelerde kilolardan ve fazla yağlardan ne yapılırsa yapılsın kurtulamayacağını söylemiştik. Kurtulabilmenin tek çaresi cerrahi yöntemler midir peki? Hayrı, tabi ki öyle değil. Soğuk Lipoliz uygulaması ile istemediğiniz yağlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz ve ayrıca bu yöntemde hiçbir cerrahi yola başvurulmaz, kesik açılmaz, acı ve ağrı hissedilmez. Teknolojinin geliştirdiği yollardan birisi olan bu uygulama ile yağlarınızdan kurtulabileceksiniz ve hangi bölgeniz olursa olsun tek bir seans sonucunda bile çok büyük etkiler görülebilecektir. İlk seansta yağların %30 kadarı gider ve zaman ilerledikçe de dört aya kadar etkiler görülmeye devam eder. Bu teknolojide yağ hücreleri dışında hiçbir hücre ya da dokuya zarar verilmez, sadece hücrelerin donması sağlanır ve uygulama böyle gerçekleşir. 

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanabilir?

    Soğuk lipoliz uygulaması sırasında lenf drenaj yöntemine başvurulur ve bu yöntem sayesinde dondurulmuş olan yağ hücreleri kolaylıkla vücuttan uzaklaştırılır. Bu nedenle de ani değişikliklere vücudu dayanmayacak olan kişilerde bu işlemler uygulanamaz. Hamile kişilere, kalp krizini henüz geçirmiş olan kişilere, kalp krizi geçirebilme riski olanlara, on sekiz yaşına girmemiş yani erişkin olmayan kişilere, şeker hastalığı olanlara, kan dolaşımı konusunda problemleri olanlara uygulama yapılamamaktadır.

Normal bireylerde ise kısa sürede etkilerini belli eder ve sonraki haftalarda hemen vücutta değişiklikler kendini gösterir. İki ay içerisinde ise gözle görülecek seviyede değişimler fark edilir. Bu sürecin sonunda da yani 4-6 aylık süreç sonunda ise net olarak ortaya çıkacaktır.

Eğer siz de bölgesel yağlarınızdan acısız bir şekilde faydalanmak istiyorsanız ve cerrahi operasyon olmadan bölgesel zayıflamak, selülitten kurtulmak istiyorsanız https://www.coolclinic.com.tr/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz ve hem daha detaylı bilgilere ulaşabilir hem de uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.