Beni Affet 995. bölüm – Feride, tehditler karşında şaşkına döner

Beni Affet 995. bölüm – Feride, tehditler karşında şaşkına döner

995. bölüm Feride, tehditler karşında şaşkına döner. Sedat’ı hapishanede ziyarete giden Feride, onun tehditleri karşısında şaşkına döner. Cüneyt yanına Feride’yi alarak, Suat’ın yanına gidince Ahmet’in Eylül’ü öldürmek için korkunç bir plan yaptığını öğrenir. Eylül ve Levent arasında duygusal yakınlık ilerler, ikili birlikte Eymir’e giderler. Ancak oraya gelen Ahmet, Eylül’ü kaçırır. Tedavisi süren Reyhan cephesinde yaşanan […]

995. bölüm

Feride, tehditler karşında şaşkına döner.
Sedat’ı hapishanede ziyarete giden Feride, onun tehditleri karşısında şaşkına döner. Cüneyt yanına Feride’yi alarak, Suat’ın yanına gidince Ahmet’in Eylül’ü öldürmek için korkunç bir plan yaptığını öğrenir. Eylül ve Levent arasında duygusal yakınlık ilerler, ikili birlikte Eymir’e giderler. Ancak oraya gelen Ahmet, Eylül’ü kaçırır. Tedavisi süren Reyhan cephesinde yaşanan şok gelişmeyle tüm aile sarsılır.
Kemal, Gülsüm’ün kendisini aradığı numarayı araştırarak, Farruk’la kaldıkları evin adresini öğrenmeyi başarır. Faruk, Tekin’i arayarak Kemal’e tüm gerçekeleri anlatmaması karşılığında yüklü bir miktarda para ister. Reklam çekiminde olan Umut ve Elif, birbirlerine kapris ve kıskançlık dolu anlar yaşatır.

Yayın Günü : 8 Haziran Çarşamba
Yayın Saati : 17.00 – Yeni Bölüm

Bir cevap yazın