Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Beni Affet 994. bölüm – Cüneyt ve Feride her şeyi ispat etmek için plan yapar

Beni Affet 994. bölüm – Cüneyt ve Feride her şeyi ispat etmek için plan yapar 1

994.bölüm

Cüneyt ve Feride her şeyi ispat etmek için plan yapar.
Eylül’ü öldürtmeye çalışan kişinin Solmaz olduğunu öğrenen Cüneyt ve Feride her şeyi ispat etmek için akıllıca bir plan yapar. Solmaz’ın gelişmelerden haberdar olmasını sağlayıp, panikle açıklama yapmasını sağlarlar. Cüneyt, Solmaz’ın yanında görünerek güvenini kazanır. Hastanede tedavisi süren Reyhan’ın hayati riskinin söz konusu olduğunu öğrenen Murat, endişeli bir sürece girer.
Şahin, Demir’le birlikte Kemal ve Bahar’ın kaldığı yere gelir ve Bahar’ı alıp götürmek ister. Bahar gelmemek için direnince, babasına rest çeker ve Kemal’den vazgeçmeyeceğini haykırır. Kocası Faruk’un hayatı için endişelenen Gülsüm, tüm gerçeği anlatmak için Kemal’i arar. Umut ise oynadığı reklam filmi karşılığında yüklü bir miktarda para alınca Mahir’e olan borcunu öder.

Yayın Günü : 7 Haziran Salı
Yayın Saati : 17.00 – Yeni Bölüm

KÜNYE

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), MERT ALTINIŞIK (Kemal), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU (Sevgi), ZEYNEP AYTEK (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), MİTHAT ERDEML (Aziz), OKAN ŞENOZAN (Şahin), GÖKBERK YILDIRIM (Murat), BANU GÜNGÖR İNAL (Solmaz).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ