Beni Affet 986. bölüm – Feride, Hakan’ın oyununu fark edecek mi?

Beni Affet 986. bölüm – Feride, Hakan’ın oyununu fark edecek mi?

986. bölüm Feride, Hakan’ın oyununu fark edecek mi? Hakan’ın oynadığı oyunu fark eden Feride onunla yüzleşir. Hakan gerçekteki kardeşinin nerede olduğuna ilişkin Feride’den hesap sorar ancak bu büyük bir tartışma ile sonuçlanır. Bu münakaşaya şahit olan Sedat, deliye döner ve Hakan’dan bunun hesabını sorar. Bu olaylar sonucu panikleyen Feride, Cüneyt’ten yardım ister. Cüneyt’in Sedat delice […]

986. bölüm

Feride, Hakan’ın oyununu fark edecek mi?

Hakan’ın oynadığı oyunu fark eden Feride onunla yüzleşir. Hakan gerçekteki kardeşinin nerede olduğuna ilişkin Feride’den hesap sorar ancak bu büyük bir tartışma ile sonuçlanır. Bu münakaşaya şahit olan Sedat, deliye döner ve Hakan’dan bunun hesabını sorar. Bu olaylar sonucu panikleyen Feride, Cüneyt’ten yardım ister. Cüneyt’in Sedat delice bir şey yapmadan ona yetişip yetişemeyeceği ise merak konusudur.
Bahar ve Kemal’i Çamlıdere’deki yeni evlerinde Yusuf’un doğum günü partisi hazırlıklarının tatlı telaşı sarmıştır. Bahar ve Kemal’e ait bir ipucu bulmak için uğraşan Demir ise Kemal’in diğer evini sattığını öğrenir. Sevgi’nin, Bahar’ın gidişini kendisinden saklamasını affedemeyen Şahin karısına ateş püskürür. Elif ve Umut ise yeni bir macera peşindedir.

Yayın Günü : 26 Mayıs Perşembe
Yayın Saati : 17.00 – Yeni Bölüm

Bir cevap yazın