Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Beni Affet 1002. bölüm – Bahar’ın, Kemal’i ikna etmeye gücü yetecek midir?

Beni Affet 1002. bölüm – Bahar’ın, Kemal’i ikna etmeye gücü yetecek midir? 1

1002.blm

Bahar’ın, Kemal’i ikna etmeye gücü yetecek midir?

Otel görevlisi konuşunca Kemal suçsuz olduğu halde Faruk’un katil zanlısı olarak aranır. Polisin cinayet günü kullanılan silahı bulmasının ardından; Osman, Bahar ve Kemal’e hemen kaçmalarını söyler. Bahar’ın Kemal’i ikna etmeye gücü yetecek midir? Kader, Neriman’ın gizlice zehir koyduğu çayı içer ve sancılanır. Umut reklam filmi sayesinde meşhur olunca Elif kıskançlık krizi geçirir.
Feride ve Cüneyt, Ahmet’in evinde Solmaz’la olan bağlantısını çözmek için araştırma yapar, bir ipucu bulurlar. Yaşadıklarından bıkan Feride, Cüneyt’le dertleşir. Cüneyt’in beklenmeyen hamlesiyle ikili oldukça yakınlaşırlar. Murat, Ünal’ı saklandığı yerde bulur. Murat’ın öfkesine mağlup olup, çılgınca bir hareket yapıp yapmayacağı merak konusudur.

Yayın Günü : 17 Haziran Cuma
Yayın Saati : 17.00 – Yeni Bölüm

KÜNYE

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), MERT ALTINIŞIK (Kemal), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU (Sevgi), ZEYNEP AYTEK (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), MİTHAT ERDEML (Aziz), OKAN ŞENOZAN (Şahin), GÖKBERK YILDIRIM (Murat), BANU GÜNGÖR İNAL (Solmaz).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ