Beni Affet 1001. bölüm – Cüneyt, Solmaz’a hesap soracak mı?

Beni Affet 1001. bölüm – Cüneyt, Solmaz’a hesap soracak mı?

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak. Başrollerini Mert Altınışık, Gaye Turgut Evin, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Zeynep Yasa, Ötüken Hürmüzlü’nün paylaştığı dizi yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

1001. bölüm

Cüneyt, Solmaz’a hesap soracak mı?

Kemal, tüm gerçeği aydınlatacak tek kişinin Faruk’un karısı Gülsüm olduğunu anlar. Bahar’la birlikte Gülsüm’ü alıp, polise götürmek isterler. Demir, Kemal ve Bahar’ın günlerdir oteldeymiş gibi gibi görünmesini sağlayan görevlinin yanına gider ve onu her şeyi polise anlatması için tehdit eder.
Cüneyt, Solmaz’ı karşısına alıp Ahmet’le olan ilişkisi hakkında ona hesap sorar. Ancak Solmaz’ı alıp, hastaneye Ahmet’in yanına gittiklerinde onları bekleyen bir sürpriz vardır. Sedat’ın tehditleri karşısında çaresiz kalan Feride, onun Cüneyt’in eve girmesini de yasaklamasıyla perişan olur. Osman ve Murat, Ünal’ın evine baskın yapar.

Yayın Günü : 16 Haziran Perşembe
Yayın Saati : 17.00 – Yeni Bölüm

KÜNYE

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), MERT ALTINIŞIK (Kemal), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU (Sevgi), ZEYNEP AYTEK (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), MİTHAT ERDEML (Aziz), OKAN ŞENOZAN (Şahin), GÖKBERK YILDIRIM (Murat), BANU GÜNGÖR İNAL (Solmaz).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ

Bir cevap yazın