Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Batman imajı pop müzikte

Batman imajı pop müzikte 1

Pop müzik dünyasına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Levent Şahin, 4 şarkılık maxi single çalışması piyasaya çıkmadan imajıyla dikkatleri üzerine topladı. Kıyafet tasarımlarını kendi çizimleriyle oluşturan Levent Şahin “Amacım kimsede olmayanı yapmaktı. Batman kostümünü sahnede kullanıyorum ve bana güçlülük hissi veriyor, kendime güvenim artıyor, sanırım buda imaj denilen olgunun sanatçıya desteği” dedi. “Bırak Beni” isimli […]

Pop müzik dünyasına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Levent Şahin, 4 şarkılık maxi single çalışması piyasaya çıkmadan imajıyla dikkatleri üzerine topladı. Kıyafet tasarımlarını kendi çizimleriyle oluşturan Levent Şahin “Amacım kimsede olmayanı yapmaktı. Batman kostümünü sahnede kullanıyorum ve bana güçlülük hissi veriyor, kendime güvenim artıyor, sanırım buda imaj denilen olgunun sanatçıya desteği” dedi.

“Bırak Beni” isimli 4 şarkılık maxi single çalışmasını Erken müzik yapım etiketiyle sunacak olan Levent Şahin, albüm lansmanını Hatay’da yapacak. Medeniyetler şehri Hatay’da albüm lansmanını yapmayı “Uzun zamandır sahne aldığım ve insanların beni kucakladığı Hatay’a bir gönül borcum var. Albüm lansmanıyla tanıtımına bir katkım olursa kısmen borcumu ödemiş hissi beni mutlu edecek” diyerek açıkladı. Pop müzik dünyasına imajı ve şarkılarıyla Levent Şahin’le bir dinamizm gelmesi bekleniyor.