Posted By HaberBizde Posted On

Banyo & Mutfak Tadilatı

Banyo ve mutfaklar evlerin ıslak zemine sahip mekanlarıdır. Her iki mekan da her zaman temiz tutulması gereken bölümlerdir. Ancak su, nem, buhar, koku gibi etkenlerle buralardaki dolap, tezgah, fayans gibi eşya ve aksesuarlar daha çabuk deforme olur.

Yıpranmış ve tadilat isteyen alanlardan yayılan negatif enerji kullanıcıları rahatsız eder. Ayrıca deforme olmuş alanların kullanılması sağlık açısından da risklidir.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık Hizmetleri 

Ev, ofis gibi yaşam alanlarındaki mutfak ve banyo tadilatları için firma profesyonel çözümler sunar. Her alanın özelliğine uygun modern tasarımlar yapılır. Projenin başında bir iç mimar bulunur. Tasarımları hazırlayan mimar, iş bitimine kadar firmanın alanında uzmanlaşmış ustalarını koordine eder.

Mutfak Tadilatı

Evlerin en çok zaman geçirilen alanlarından biri olan mutfakların kullanışlılık ve görsellik açısından kullanıcıların içine sinmesi şarttır. Firmanın mutfak tadilatlarında yenilenme ile birlikte görsel bir dekorasyonun elde edilmesi de önemlidir.

İnce dokunuşlarla küçük mutfaklar büyük, alçak tavanlar daha ferah bir görünüm kazanır. İşverenle işbirliği yapılarak kendisinin de zevkine uygun profesyonel işler ortaya konur.

Banyo Tadilatı

Banyo tadilatlarında nelerin yapılacağı banyonun durumuna ve işverenin isteklerine göre belirlenir. Duşakabin, klozet, lavabo, duvarlar, zemin tamamen yenilenebilir. Bazen eski bir küvet tamamen kaldırılıp, bazen jakuzi ya da duş masaj sistemleri eklenir. Yine projenin başında bir iç mimar bulunur ve yaptığı tasarımın uygulanışına refakat eder.