Arjantinli smaçör Paula Yamila Nizetich Seramiksan’da kaldı

Arjantinli smaçör Paula Yamila Nizetich Seramiksan’da kaldı

Seramiksan Spor Kadın Voleybol Takımı, başarılı smaçör Paula Yamila Nizetich ile yeni sezonda da yoluna devam ediyor. Seramiksan, yeni sezon öncesi yaptığı transferlerle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Güçlü bir kadro ile 1.Lig’de yoluna devam etmek isteyen takım, geçen sezon kadrosuna eklediği başarılı smaçör Paula Yamila Nizetich ile yeni sezon için de anlaşma imzaladı. Sezon […]

Seramiksan Spor Kadın Voleybol Takımı, başarılı smaçör Paula Yamila Nizetich ile yeni sezonda da yoluna devam ediyor.

Seramiksan, yeni sezon öncesi yaptığı transferlerle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Güçlü bir kadro ile 1.Lig’de yoluna devam etmek isteyen takım, geçen sezon kadrosuna eklediği başarılı smaçör Paula Yamila Nizetich ile yeni sezon için de anlaşma imzaladı.

Sezon boyunca göstermiş olduğu başarılı performanslarla adından söz ettiren 1989 doğumlu, 1.83 boyundaki Arjantinli smaçör Paula Yamila Nizetich, başarılı kariyeriyle göz dolduruyor.

Seramiksan Spor Kulübü başkanı N.Bülent Erkul: “Geçen sezon takımımıza katılan başarılı oyuncu Paula Yamila Nizetich, yeni sezonda da Seramiksan forması giyecek. Takıma büyük katkı sağlayan smaçörümüzün 1.Lig’de de aynı performansları sergileyeceğine yürekten inanıyorum. Kulübümüz adına kendisine tekrardan hoş geldin diyoruz.” dedi.

Arjantinli smaçör Paula Yamila ise: “Seramiksan’ı hedefleri olan bir kulüp olduğu için tercih etmiştim. 1.lig’e yükselmemiz de bunun kanıtı. Yeni sezonda da Seramiksan’da devam edeceğim için çok mutluyum. Daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum.” dedi.

Bir cevap yazın