Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Ankara Uyanış Festivali’nde Buluşuyor

Ankara Uyanış Festivali’nde Buluşuyor 1

6. Ankara Uyanış Festivali 1-2-3 Kasım tarihlerinde Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi’nde gerçekleşecek. MAG Medya Genel Yayın Yönetmeni ve Yoga Eğitmeni Beril Çavuşoğlu’nun da aralarında bulunduğu kendi alanında uzman bir çok konuşmacı festival kapsamında Ankara’da katılımcılarla buluşacak.

Bu sene Çankaya Belediyesi’nin değerli katkılarıyla 1-2-3 Kasım 2019 tarihlerinde Çankaya Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi’nde gerçekleşecektir. Bedensel, zihinsel ve ruhsal gelişim alanında Ankara’da tek olan festivalimizde, her biri kendi alanında değerli konuşmacılarımızı ve de firmalarımızı sizlerle buluşturmaktan dolayı çok heyecanlıyız.

Her gün yapılacak meditasyonlar, yoga dersleri, nefes çalışmaları, bireysel danışmanlıklar, seminerler, grup çalışmalarından hepinizin en yüksek düzeyde yararlanmanız en büyük dileğimiz.
Artık hepimiz biliyoruz ki, değişim kendimizle başlar, biz değişirsek; ülkemiz değişir, dünya değişir.

Doğa sevgisi, çevremizi koruma bilinci, birlik, berberlik, koşulsuz sevgiye en çok ihtiyacımız olan bu dönemde, 1-2-3 Kasım 2019 tarihlerinde başka bir program yapmamanızı önemle rica ediyoruz.
Kendiniz için, Ankara’mız için, Türkiye’miz için ve Dünyamız için…