Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Alternatif Market Büyümeye Devam Ediyor

Alternatif Market Büyümeye Devam Ediyor 1

‘Toptan Fiyatına Perakende’ sloganıyla 2013 yılında kurulan Alternatif Market uygun fiyat ve kaliteli ürünleriyle İzmir’de yeni şubeler açmaya devam ediyor.

Alternatif Market; Bayraklı,Şemikler,Buca,Altındağ,Özdere,Ürkmez ve Çamdibi’nin ardından yeni şubesini Evka-4’te açtı. Çok sayıda davetli ve vatandaşların katıldığı açılışta konuşan Alternatif Market Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Pehlivan; ‘’ 8.şubemizi açmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen yoğun talepler neticesinde Evka-4 şubemizi açtık.’’dedi.

Toptan fiyatına perakende sloganıyla yola çıktıklarını aktaran Pehlivan, enflasyonla 1 gün değil her gün mücadele ettikleri için tüketici dostu mağazalarına yoğun ilgi olduğunu ve yeni şube açmaları için sürekli farklı bölgelerle ilgili istek ve taleplerin geldiğini hatırlattı. Sağlam ve emin adımlarla ilerlemek istediklerini söyleyen Pehlivan, ‘’hedeflerimiz arasında yeni şubeler açmak elbette var’’ dedi.

Aracıları devre dışı bırakarak birçok ürünü direk üreticilerden ya da kooperatiflerden temin eden Alternatif Market, binlerce çeşit ürün yelpazesiyle 2013 yılından beri vatandaşların yoğun ilgisiyle büyümeye devam etti.
Evka-4 şubesiyle büyümesine devam eden Alternatif Marketler Zinciri elektronikten gıdaya, ayakkabıdan oyuncağa, parfümden tekstile binlerce üründe sağladığı kalite ve fiyat avantajıyla dikkat çekiyor. Et, süt, yumurta, peynir ve beyaz et gibi bir çok üründe taze ve üreticiden temin edilen lezzetli ürünlerle farklı ve özel bir market hizmeti sunuyor.

Açılışa katılan vatandaşlar Alternatif Market kalite ve ekonomisinin Evka-4 şubesiyle ayaklarına kadar gelmesinden memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.
Palyaçolar, çeşitli firmaların ikramları ve lokma vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.