Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Ali Kocatepe Vapurda Çay Simit Sohbet’e konuk oluyor

Ali Kocatepe Vapurda Çay Simit Sohbet’e konuk oluyor 1

TRT Haber’in sevilen programlarından ‘‘Vapurda Çay Simit Sohbet’’e bu hafta popüler Türk müziğinin dört kuşağına damgasını vurmuş olan müzisyen Ali Kocatepe konuk oluyor. 300’ün üzerinde bestesi ve şarkı sözü bulunan Kocatepe; müzikle tanışmasını, İzmir’den İstanbul’a gelişini, keşfettiği ve müzik dünyasına kazandırdığı isimleri anlatırken adeta o günlere geri dönüyor. Enerjik ve samimi halleriyle hepimizi kendine hayran […]

TRT Haber’in sevilen programlarından ‘‘Vapurda Çay Simit Sohbet’’e bu hafta popüler Türk müziğinin dört kuşağına damgasını vurmuş olan müzisyen Ali Kocatepe konuk oluyor. 300’ün üzerinde bestesi ve şarkı sözü bulunan Kocatepe; müzikle tanışmasını, İzmir’den İstanbul’a gelişini, keşfettiği ve müzik dünyasına kazandırdığı isimleri anlatırken adeta o günlere geri dönüyor. Enerjik ve samimi halleriyle hepimizi kendine hayran bırakan konuğumuzla, unutulmaz anıları eşliğinde, neşeli bir sohbet gerçekleştirdik. İşte öne çıkan başlıklar:

Yoğunluğundan dolayı dinleyemediği hangi isim büyük bir star oldu?
Onun için yaşayan efsane kim?
Sahnede hangi şarkısını söylerken düştü?
Bestelerini yaparken nelerden ilham alıyor?
Hangi ünlü isimler onun şarkılarını söyledi?

Format tasarımını Ömer Öztürk’ün yaptığı ‘‘Vapurda Çay Simit Sohbet’’, kendisinin sunumuyla 29 Mayıs Pazar 11:15’te, tekrar bölümüyle 4 Haziran Cumartesi 08:15’te, TRT Haber ekranında olacak.