Posted By hande Posted On

Bağlama Ve Papaz Büyüsü Nedir?

Bağlama Ve Papaz Büyüsü Nedir?

Gerçek büyüyü elde etmek ve büyünün güçlü etkilerinden faydalanmak için fedakârlıklar yapmalısınız. Kişide hem ruhen hem de bedenen derin izler bırakan kara büyü herkesi tehdit edebilmektedir. Günümüze ulaşan büyülerin tarihi oldukça eskidir. Kadim uygarlıklardan son semavi din olan İslam’a kadar köklü bir tarihe sahip büyüler. İslamiyet ile farklı bir yapıya bürünmüştür.

Medyum tarafından yapılan büyü birçok farklı amaç için kullanılabilir. Doğru ve etkili büyü yapabilmek için büyünün amacının belirlenmesi gerekir. Büyüler genellikle: kendisine engel olan etkileri azaltmak ve ortadan kaldırmak, bir sevdiğini elde etmek, hayatına müdahale eden insanlardan kurtulmak, kendi gücünü artırmak ve hastalıklardan kurtulmak vb.

Papaz büyüsü, bir kara büyü sınıfıdır. Kaç sınıf büyü öğrenir? Hepimizin bildiği gibi büyüler iki sınıfta öğrenilebilir. Beyaz ve kara büyüler gibi beyaz büyüler de insanların yararına yapılır, örneğin bağlama büyüleri ve seven çiftleri birbirine bağlayan aşk büyüleri ak büyü sınıfı büyülerdir. Bunun yanında insanların sağlık ve huzurunu bozmak için yapılan büyüler de vardır ve bunlar kara büyüdür. Kara büyü örnekleri arasında rahip büyüsü, tüyler ürpertici büyü, ölüm büyüsü sayılabilir. Kara büyünün amacı insanlara veya çevrelerindekilere zarar vermektir. Âşıkları ayırmak için dikkat dağıtma büyüsü kullanılırken, rahip ve ölüm büyüsü gibi büyüler doğrudan bir kişiye zarar vermek için kullanılan büyülerdir.

 Bağlama büyüsü nedir? Bu soru hepimizi endişelendiren sorulardan biridir. Bağlama büyüsüne geçmeden önce “büyü” kelimesinin anlamını bilmemiz gerekir. Kelimeyi bilirseniz diğerini anlatmak ve yorumlamak daha kolay olacaktır.