Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

46 Yok Olan 8. Bölüm – Cinayeti kim işledi?

46 Yok Olan 8. Bölüm – Cinayeti kim işledi? 1

Yapımcılığını Nunova Film’in yaptığı, Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu,Yasemin Kay Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal ve Berkan Şal’ın yer aldığı, senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı “46 Yok Olan’da heyecan 8. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. 8.blm Hatırlamadığı bir cinayet sonucunda bahçesindeki cesetle baş başa kalan Murat ne yapacak? Ferit ve Salim Murat’a […]

Yapımcılığını Nunova Film’in yaptığı, Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu,Yasemin Kay Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal ve Berkan Şal’ın yer aldığı, senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı “46 Yok Olan’da heyecan 8. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor.

8.blm

Hatırlamadığı bir cinayet sonucunda bahçesindeki cesetle baş başa kalan Murat ne yapacak? Ferit ve Salim Murat’a yardım etmek için kollarını sıvayacaklar. Olayın peşine düşen Doğan ve Selin hangi ip uçlarını bulacak?
Doğan, sakladığı sırrı sonunda açığa kavuşturacak. Utku’nun ölümündeki sır perdesi açılacak.

Salim, Füsun’la ilişkisinde uzun zamandır atması gereken adımı atacak. Füsun’un Salim’e tepkisi ne olacak?

Künye:

Oyuncular:Erdal Beşikçioğlu(Murat) ,Yasemin Allen (Selin), Melis Birkan (Ceyla), Saygın Soysal (Doğan), Berkan Şal (Salim), Metin Belgin (Ferit), Ayça Eren ( Ezo) Özay Fecht (Suzan)
Senaryo: Mehmet Ercan Erdem
Yönetmen:Serdar Akar
Yapımcı: Nunova Film

Yayın Günü: 20Mayıs/Cuma
Yayın Saati: 23.45 / 8.blm