3.Kardex Lojistik Günleri 26 Mayıs’ta sektör profesyonellerini ağırlayacak

3.Kardex Lojistik Günleri 26 Mayıs’ta sektör profesyonellerini ağırlayacak

İsviçreli depolama ve tahsis sistemlerinin lider üreticisi Kardex Remstar ile BVL Lojistik ve ILA Konveyör Sistemleri; lojistik ve otomasyon alanlarında geliştirdikleri çözümleri 3.Kardex Lojistik Günleri’nde sektör profesyonellerine aktaracak. Otomotiv, perakende, lojistik, e-ticaret ve üretim gibi farklı iş kollarından profesyonelleri ağırlayacak olan konferans, 26 Mayıs 2016 Perşembe günü DoubleTree by Hilton Hotel Kadıköy Moda’da düzenleniyor. 26 […]

İsviçreli depolama ve tahsis sistemlerinin lider üreticisi Kardex Remstar ile BVL Lojistik ve ILA Konveyör Sistemleri; lojistik ve otomasyon alanlarında geliştirdikleri çözümleri 3.Kardex Lojistik Günleri’nde sektör profesyonellerine aktaracak. Otomotiv, perakende, lojistik, e-ticaret ve üretim gibi farklı iş kollarından profesyonelleri ağırlayacak olan konferans, 26 Mayıs 2016 Perşembe günü DoubleTree by Hilton Hotel Kadıköy Moda’da düzenleniyor.

26 farklı ülkede otomatik depolama ve arşivleme çözümleri sunan Kardex Remstar, sektör profesyonellerine yönelik geliştirdiği çözümleri, sektördeki yeni trendleri ve farklı alanlarda geliştirilen yeni hizmet modellerini aktarmak üzere ILA ve BVL işbirliğiyle sektör profesyonellerini ağırlayacak. Tüm gün sürecek ve 26 Mayıs tarihinde Hilton DoubleTree by Hilton Hotel Kadıköy Moda’da gerçekleşecek konferansta depo ve iç lojistik otomasyon sistemleri, yönetim alternatifleri ve mevcut uygulamalar gibi birçok stratejik konu masaya yatırılacak.

Kardex Remstar Türkiye Ülke Müdürü Emre Yenal, Kardex Remstar ev sahipliğinde düzenlenecek 3. Kardex Lojistik Günleri için büyük bir hazırlık içinde olduklarını belirtti ve konferansla ilgili “Türkiye’deki işletmelerin lojistik ve otomasyon süreçleri konusunda bilinçlenmesi gerekiyor. İşletme karlılığında hedeflenen rakamlara ulaşılması için sektördeki yeniliklerin ve çözümlerin takip edilmesi ve işletme dinamiklerine uygun sistemlerin belirlenmesi büyük önem taşıyor. 3. Kardex Lojistik Günleri ile hedefimiz, sektör profesyonellerine doğru aktarımlarda bulunmak, yeni trendleri ve çözümleri anlatmak ve onlardan gelen geri bildirimlerle sektörümüzü daha da geliştirmek” dedi.

Lojistik ve otomasyon alanında sektördeki ihtiyaçlara ışık tutmak ve yeni çözümleri profesyonellere aktarmak amacıyla düzenlenen konferansa katılım ücretsiz olacak. 200 kişi ile sınırlı konferans katılımı ve detaylı bilgi için [email protected] adresinden başvuru yapılabilir.

Bir cevap yazın