12. Uluslararası D-marin klasik müzik festivali’nde Sabah ve gün batımı konserleri

12. Uluslararası D-marin klasik müzik festivali’nde Sabah ve gün batımı konserleri

Doğuş Grubu’nun kurucu destekçisi olduğu 12. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali, Sabah ve Gün Batımı Konserleri ile programını zenginleştiriyor. Festivalde geçtiğimiz yıl büyük beğeni ile karşılanan Sabah Konserleri ve festival programının ayrılmaz bir parçası olan Gün Batımı Konserleri festival boyunca gerçekleştirilecek.

Mindos Kapısı’nda Flamenko

Bu yıl festivalin yeniliklerinden biri de Mindos Kapısı’nda yapılacak konser olacak. 27 Ağustos Cumartesi 20:00’de Halikarnassos’un iki giriş kapısından biri olan antik Mindos Kapısı’nda flamenko ezgilerinin yankılanacağı, Ezgi Anıl ‘Paquito Trio’ konseri müzikseverlere eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Müzikseverler Sabah ve Gün Batımı Konserleri ile müziğe doyacak

Müzikseverler Bodrum’un dingin sabah saatlerini Şevket Sabancı Parkı’nda Duo Pax, Cansın Kara & Emre Engin, Duo Cello ve Boğuç Fagot Quartet eşliğindeki Sabah Konserleri ile karşılanacaklar. D-Marin Turgutreis Amfi Tiyatro‘nun gün batımı saatlerindeki büyüleyici atmosferinde ise Trio Pax, Ferhat Can Büyük, Çellistanbul, Emre Engin, Cansın Kara ve Oxana Shevchenko, Aziz Baziki Mavi Quintet, Ayşe Şenogul ve Mehmet Ariç’in Gün Batımı Konseri performanslarını dinleyebilecekler.

Bir cevap yazın